Şenol Güneş 2018 Transferleri

0
322

Geçtiğimiz sezon Türkiye Ligi’nde istenilen başarıyı elde edemeyen Beşiktaş, bu sene transfer çalışmaları ile sorunlarını aşmak istiyor. Şampiyonlar Ligi’nde kayda değer bir başarı elde ekip, sorunun forvet hattında olduğunu düşünüyor. Şenol Güneş 2018 yılında hangi oyunculara şans verecek? Sezon ortasında Cenk Tosun’u gönderdikten sonra gol hattında sıkıntılar yaşayan ekip, şu anda forvet hattında bulunan 3 oyuncusunu göndermek istiyor. Devre arasında kadroya dahil olan Vagner Love’dan hiçbir etki alamayan Beşiktaş’ın bu oyuncuya talip çıkmasını beklediği gelen haberler arasında. İspanyol oyuncu Negrodo ve Mustafa Pektemek’te Şenol Güneş’in önümüzde sezon kadrosunda görmek istemediği oyuncular…

Şenol Güneş 2018 Yılında Lorin’e Şans Verecek 

Alınan haberler, Şenol Güneş’in Kanadalı oyuncu Larin’i takımda tutmak istediği yönünde. Şenol Güneş bu oyuncuyu ilk forvet olarak takımında görmek istiyor. Talisca’nın Çine gitmesi ardından o bölge içinde arayışlara giren Beşiktaş transfer komitesi, önümüzdeki sezon için yeni girişimlerine devam ediyor. Beşiktaş Quaresma’ya iyi bir teklif gelmesi halinde bunu da değerlendirme altına alacak. Kısacası Beşiktaş’ın hücum hattı komple değişiyor. Yeni transferlerin kısa süre içinde belli olması bekleniyor. Mariobet Beşiktaş maçlarına özel yüksek oranlar ile taraftarların yüzünü güldürüyor.

şenol güneş 2018

Vida’ya da Teklif Var

Hırvat defans oyuncusu, dünya kupasında gösterdiği performans ile Avrupa takımlarının radarına girdi. Liverpool’un Vidayı kadrosuna katmak için kesenin ağzını açtığı ifade ediliyor. Olası transfer durumdan Beşiktaş’ın yeni defans oyuncusu arayışına girmesi bekleniyor. Geçtiğimiz sezon alınan başarısız sonuçlar, Beşiktaş’ın daha öncesi sezonlara oranla daha moralsiz olmasına neden oldu. Türk oyuncuların da mutsuz olduğu gelen haberler arasında. Şenol Güneş takımını ayakta tutmak için çalışmalarına devam ediyor.

Beşiktaş’ın Şampiyonluk şansı

2019 sezonun favorilerinde biri olan Beşiktaş, şu anki durum değerlendirildiği zaman Fenerbahçe ve Galatasaray’ın bir adım gerisinde. Bunun en büyük nedeni ise takım içindeki belirsizlikler. Özellikle forvet hattı şu an için oldukça kafa karıştırıcı durumda. Cenk Tosun’un sezon ortası Everton’a gitmesi tüm işleri karıştırmış gibi gözüküyor. Talisca’nın da ayrılması ardından Beşiktaş’ta gol atacak oyuncu yok gibi duruyor. Bu durum Şenol Güneş’in canını bir hayli sıkıyor. Transfer çalışmaları ile bu sorunun üstesinden gelinmesi bekleniyor.