Şampiyonlar Ligi 2019 Tahminleri

0
321

Kulüpler arası düşünüldüğü zaman dünyanın en büyük organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi, önümüzdeki sezon büyük heyecana sahne olacak. Geçtiğimiz sene finalde Liverpool’u mağlup eden Real Madrid kupayı kazanma başarısı göstermişti. Son 4 senede 3 kere şampiyonlar ligini alan Madrid ekibi bu sene de en iddialı takım konumunda. Son zamanlarda şampiyonlar ligine baktığımız zaman çok fazla sürpriz yaşanmıyor. Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih ve Chelsea gibi takımların dışında diğer takımların pek şansı olduğu söylenemez. Şampiyonlar Ligi 2019 yılında da dünya yıldızlarının geçidini sağlayacak.

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi 2019 Şansı

Bu sene Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi Galatasaray temsil edecek. Fenerbahçe ise ön elemeleri geçmesi durumunda ikinci takım olarak Galatasaray ile birlikte ülkemizi temsil etme şansına sahip olacak. Fatih Terim’in ekibinin şampiyonlar ligi şansını değerlendirecek olursak, Galatasaray daha önce büyük sürprizlere imza attığını görüyoruz. Bu neden olası bir çeyrek final hayal gibi durmuyor. Fenerbahçe ise zorlu ön elemeler oynayacağı için şansı biraz daha düşük. Trbet ile Şampiyonlar Ligi 2019 sezonuna özel oranlardan faydalanabilir ve kazancınızı anında hesaplara çekebilirsiniz.

Almanlar Geriliyor Mu?

Dünya Kupası denildiği zaman Almanya, Şampiyonlar Ligi denildiği zaman ise Bayern Münih akıllara gelen ilk takımlar arasındadır. Bu yaz dünya kupasında Almanya’nın aldığı skandal sonuçlar ilerleyen dönemlerde kulüp takımlarına yansıyacak mı? Bu büyük bir merak konusu. Aynı zamanda Dortmund’un da kötü bir gidişat içinde olduğu biliniyor. Bu durum İspanyol takımlarının daha favori olmasına neden oluyor. Her ne kadar İngiliz takımları büyük yatırımlar yaparak Şampiyonlar liginde büyük hedefler koysa da bir türlü istediği sonuçları elde edemiyor.

PSG için Son Şans!

Fransız ekibi PSG büyük yatırımlar yaparak dünyanın en iyi kadrolarından birini kurdu. Fransa’da rahat bir şampiyonluğa erişen takım, Şampiyonlar Ligi’nde ise aynı başarıyı gösteremedi. Neymar’ın sakatlığı ardından büyük hayal kırıklığı yaşayan ve yarı final dahi göremeyen Fransız ekip, bu sene yeni transferler ile mutlaka bu kupayı istiyor. Fakat önünde ki büyük engelleri aşmak için biraz daha tecrübe kazanmaları gerekiyor. Bununla beraber İngiliz takımlarının şanslarını değerlendirecek olursak, Manchester United ve City’nin favori olduğundan söz edebiliriz. Geçtiğimiz sezonu finalisti Salah’lı Liverpool ise bu sene oldukça göz önünde olacak.