Galatasaray Transfer Hedefleri

0
310

Galatasaray teknik patronu Fatih Terim, bu sezon Şampiyonlar Liginde boy gösterecek ekibi için transfer çalışmalarına başladı. Serdar Aziz ve Maicon dışında stoperi kalmayan ekip, ilk olarak bu bölge için arayışlara girdi. Miranda’yı kadrosuna dahil etmek isteyen sarı kırmızı ekip bu nedenle önemli girişimlerde bulunuyor. Bunların yanında Belhanda’yı satmak isteyen Fatih Terim, 10 milyon euro gibi bir miktar teklif edildiği takdirde, oyuncunun satılması yönünde talimat verdiği ifade edildi. Galatasaray transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Galatasaray Transfer ve Şampiyonlar Ligi Şansı

Geçtiğimiz sezonu şampiyon tamamlayarak, Şampiyonlar Ligine direkt olarak katılma hakkı kazanan sarı kırmızı ekip, şu anki mevcut kadrosu ile Şampiyonlar liginde oldukça başarısız sonuçlar elde edebilir. Fatih Terim bu nedenle transfer çalışmalarına çok önem veriyor. Uruguay ile muazzam bir performans gösteren Kaleci Muslera, Galatasaray’ın şu an için kafasını karıştıran konulardan biri. Sarı kırmızı ekip ile sözleşmesi bulunan başarılı eldiven, yüksek miktarda teklif gelmesi halinde satılabilir. Fakat bu durumda Galatasaray’ın kaleci arayışına ağırlık vermesi gerekebilir. Bu durum da Galatasaray’ı oldukça korkutuyor.

galatasaray transfer

Nagatomo Galatasaray’ın Oyuncusu

Restbet bu yıl hem maç oranları, hem de transfer haberlerine özel tanıtımları oyuncu kadrosuna iletmektedir. Geçtiğimiz sezon Galatasaray’da kiralık olarak oynayan kanat oyuncusu, sezon sonu hamlesi ile Galatasaray kadrosuna katıldı. Alınan haberlere göre, Nagatomu’nun tatil yapmak yerine antrenman yaptığı ifade edildi. Japon oyuncu, Galatasaray’ın en gözde oyuncusu gibi duruyor. Geçen sezon gösterdiği performans ile alkış toplayan oyuncu, bu sene de aynı performansı üstüne koyarak gösterebilir. Bu durumda, Galatasaray’ın en büyük silahlarından biri konumuna gelebilir.

Gomis Gidecek Mi?

Galatasaray’ın gol makinesi Gomis için teklifler gelmeye devam ediyor. Fakat oyuncunun Galatasaray’da olmaktan çok mutlu olduğu gelen haberler arasında. Fatih Terim’de oyuncun kalması için diretiyor. Fakat alternatif bir forvet arayışı gelen haberler arasında. Fatih Terim forvet hattını güçlendirerek Şampiyonlar ligi için yeterli bir kadro hazırlamak istediğini yönetime bildirdi. Transfer komitesi bunun doğrultusunda araştırmalar yapmaya devam ediyor. Kısa süre içinde transfer haberlerinin basına yansıması bekleniyor. Dünya Kupası ardından bir çok transfer netlik kazanacak.