2019 NBA Oranları Açıklandı

0
337

Golden State Warriors’un şampiyonluğunun ardından yeni sezon için hazırlıkların başladığı NBA’de şampiyonluk oranları belli oldu. Bu sene NBA’de takaslar ve transferler oldukça hızlı bir şekilde başladı. Lebron James’in Lakers’a transferi ardından NBA’de tüm dengeler değişti. Yeni dengelerin belirlenmesi ardından, 2019 sezonu için NBA’in şampiyonluk oranları belli oldu. Golden State Warriors, Durant ve Curry’li kadrosu ile  bu sezon tekrar şampiyonluğun en büyük adayı. 1,55 oran açılan takım, bu sezon şampiyon olmadığı takdirde büyük sürprize neden olacak gibi duruyor. NBA oranları şimdiden oyuncu kadrosunun merak konusu oldu.

NBA Oranları Bu Sezon Lakers’ı Gösteriyor

NBA’in gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından biri olan bilinen Lebron James, bu sezon Lakers’a geçiş yaparak büyük bir sürprize imza attı. Geçtiğimiz sezon Cleveland ile final oynama başarısı elde eden yıldız oyuncu bu sene şampiyonluk için Lakers’a geçiş yaptı. Lakers’a verilen oran ise 5,40 olarak belirlendi. Son 4 sezonda 3 kez şampiyonluk başarısı gösteren Golden State’in bu sene için en önemli rakibi Lakers olacak gibi duruyor. Betpas NBA maçlarına özel oran seçeneklerini oyuncu kadrosuna iletiyor.

nba oranları

Doğu’da Favori İse Boston

Doğu Konferansında ise en önemli favori Boston Celtic. Özellikle Lebron’un ayrılmasının ardından Doğu konferansı Boston Celtic’in tekeline kalacak gibi gözüküyor. 6,50 oran ile Doğu’nun direkt favorisi olan ekip, Kyrie Irving’li kadrosu ile dikkat çekmektedir. Diğer favoriler ise Houston Rockets ve Philadelphia 76ers olarak görülüyor. NBA’de bu sezon yaşanacak olan bir sürpriz bahis severlerin yüksek kazançlar elde etmesine neden olabilir.

NBA Oranları Görenleri Şaşırtıyor

NBA’de heyecan bu sene geçen seneyi geçecek gibi gözüküyor. Özellikle draft ve takaslar ile kurulan yeni takımlar, heyecanın bir kat artmasına neden olacaktır. NBA oranları ise yeni düzenlemeler sonrası oldukça değişecek gibi gözüküyor. Dünyanın en önemli basketbol organizasyonu olan NBA, Türkiye’de de oldukça büyük bir heyecan yaratmaktadır. En büyük basketbolcuların yer aldığı bu lige Türkiye’den Furkan Korkmaz, Ersan İlyasova ve Jedi Osman gibi isimler yer alıyor. Bu oyuncuların bu seneki performansı ile büyük merak konusu. Yeni sezonun heyecanı şimdiden tüm basketbol severleri sardı.